در حال حاضر ، اگر فیلم هایی که قرار است در سال 2021 اکران شوند تاریخ اکران خود را حفظ کنند ، حداقل سال بسیار خوبی خواهد بود. اما دیگر هیچ چیز در زندگی قطعی نیست و همانطور که از امسال آموخته ایم ، تاریخ اکران فیلم به خصوص نامشخص است. به روزرسانی نوامبر 8:26 بعدازظهر ET: داستان به روز شده است تا شامل اطلاعات اضافی از برادران وارنر باشد.

برادران وارنر اکران "Wonder Woman 1984" ، آخرین تحول در برنامه های سنگین هالیوود برای بازگشت به سینما را به تعویق انداخته است. دنباله ابرقهرمانان با بازی گال گادوت ، که انتظار می رفت در 2 اکتبر آغاز شود ، اکنون در تاریخ 25 دسامبر سال 2020 در سینماها اکران می شود. توبی امریچ ، رئیس گروه فیلم های متحرک برادران Warmer گفت: "پتی یک فیلمساز استثنایی است و با فیلم" Wonder Woman 1984 "یک فیلم فوق العاده پویا ارائه داده است که همواره میتوانید از وب سایت سی مووی آن را دریافت کنید که علاقه مندان به سینما در هر سنی در سراسر جهان کاملاً آن را دوست خواهند داشت." "ما به این فیلم بسیار افتخار می کنیم و مشتاقانه منتظر ارائه آن برای تعطیلات برای مخاطبان هستیم." کارگردان پتی جنکینز اضافه کرد ، "در درجه اول و مهمترین اجازه دهید بگویم که من و گال چقدر عاشق همه طرفداران فداکار Wonder Woman در سراسر جهان هستیم ، و هیجان شما برای" WW84 "نمی تواند ما را برای دیدن فیلم شادتر یا مشتاق کند . از آنجا که من می دانم وقتی همه ما می توانیم این تجربه را با هم به اشتراک بگذاریم آوردن این فیلم روی صفحه نمایش برای شما چقدر مهم است ، امیدوارم کمی دیگر منتظر نمانید. با تاریخ جدید در روز کریسمس ، نمی توانیم صبر کنیم تا تعطیلات را با شما سپری کنیم

فیلم کده

انتظار برای آمدن فصل ششم سریال پیکی بلایندرز

تمام فیلم بازان ایرانی منتظر انتشار فیلم تنت

تاریخ منتشر شدن فیلم زن شگفت انگیز 2020

دانلود فیلم Enola Holmes‎ 2020 با دوبله فارسی

دانلود فیلم پیکی بلایندرز

تریلر و پیش نمایشی از فیلم تنت کامل و لینک مستقیم

دانلود فیلم Tenet 2020 با زبان فارسی و کیفیت عالی

، ,فیلم ,اکران ,تاریخ ,wonder ,برادران ,wonder woman ,تاریخ اکران ,به سینما ,در سراسر ,که من

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

رسانه هنرمندان بلوچ سیما گستران نوین mahyaranik اپلیکیشن حوزه‌هنری فانتاکروم پودر مخمل مخمل پاش دستگاه مخملپاش فانتاکروم خانگی صنعتی معادلات دیفرانسیل معمولی ODE مووی ایران دانلود فیلم و سریال مطالب اینترنتی کردیش موزیک